Lubię wiedzieć

Blog, który odpowie na twoje pytania

Zasady funkcjonowania Serwisu

Zasady działania mojego Serwisu nie są skomplikowane.

  1. Moim celem jest przekazywanie informacji oraz stworzenie miejsca, w którym będziecie mogli znaleźć interesujące materiały.
  2. Przygotowuję materiały z najwyższą starannością, choć mogą pojawić się błędy i pomyłki. Nie jestem osobą nieomylną. Staram się jednak zawsze pracować na najwyższym możliwym poziomie.
  3. Reklamy publikowane w Serwisie są jedyną formą finansowania rozwoju Serwisu. Bez tych pieniędzy, Serwis przestałby istnieć. Koszty utrzymania Serwisu nie są wielkie, niemniej istnieją. Proszę więc, jeśli cenisz sobie moją pracę i artykuły znajdujące się w Serwisie, nie blokuj reklam. Nie stosuję inwazyjnych jednostek reklamowych i nie będą ci one przeszkadzały w czytaniu.
  4. Celem tego Serwisu nie jest dostarczanie materiałów o charakterze prawnym, medycznym czy doradczym. Nie ponoszę odpowiedzialności za wdrażanie w życie przestawianych w Serwisie informacji. Jeśli Użytkownik poniesie jakąkolwiek szkodę w wyniku zastosowania informacji znajdujących się w Serwisie, sam jest za to odpowiedzialny. Żadne działanie czy osobiste przekonania nie zwalniają nikogo z myślenia. Zanim cokolwiek zrobisz, weryfikuj zdobywane informacje. Szukaj potwierdzenia przynajmniej w kilku niezależnych źródłach.

Polecamy:
Tani hosting