Lubię wiedzieć

Blog, który odpowie na twoje pytania

O stronie

Lubię wiedzieć

Jestem z natury osobą ciekawską. Lubię dowiadywać się nowych rzeczy. Dużo czytam i zbieram informacje z różnych dziedzin. Szczególnie interesuje mnie technologia oraz zagadnienia związane z ludzką cywilizacją.

I co z tego, zapytasz? Być może nic. Ale fakt jest taki, że zbieranie ciekawych informacji sprawia mi przyjemność. Problem pojawia się, ilekroć rozważam kwestię magazynowania zebranych danych. Mam ogromną biblioteczkę – książki, czasopisma, periodyki i wycinki z gazet. Do tego dochodzą liczne skoroszyty, w których znajdują się moje notatki. Na moim komputerze znajduje się bez liku zakładek i odnośników do stron internetowych. Jest tego naprawdę dużo.

Mam więc sporo interesujących materiałów. Kiedy jednak szukam konkretnej informacji, i tak korzystam z Google. Brakuje mi miejsca, w którym mógłbym zgromadzić wszystko, co mnie interesuje. Tym bardziej że często zebrane przeze mnie odnośniki do stron www są nieaktywne. Po jakimś czasie niektóre materiały po prostu znikają z Internetu i muszę ich szukać od nowa.

Niniejszym zakładam więc tego małego bloga, który z pewnością przysłuży się nie tylko mi, ale każdej osobie lubiącej ciekawostki.


Pomóż innym znaleźć ten artykuł:


Polecamy:
Tani hosting